TOP Biožidinys Ant Stalo: Geriausi Pasirinkimai

Biožidiniai gali būti įvairių tipų, pvz., pakabinami ant sienos, pastatomi ant grindų, įmontuojami į sieną, staliniai, kampiniai ir netgi lauko. Tokie židiniai gali būti montuojami arba tiesiog pastatomi bute, name ar biure, netgi ten, kur, atrodo, nėra daug vietos. Biožidiniai yra geras pasirinkimas dėl kelių priežasčių: pirmiausia jie sukuria natūralios ir šildančios liepsnos efektą, todėl gali apšildyti mažą kambarį, jų kūrenimui nereikia malkų, o naudojimui nereikia montuoti kamino. O geriausia yra tai, kad jų montavimas yra labai paprastas, pvz., pastatomo biožidinio iš vis nereikia montuoti – užtenka tik pastatyti. Taigi, jei norite savo biurą, darbo kambarį, miegamąjį ar kitą patalpą padaryti jaukesne vieta ir nenorite investuoti didelės pinigų sumos, tokiu atveju stalinis biožidinys yra geriausias sprendimas. Pateikiame jums geriausių stalinių biožidinių pasirinkimą.

Staliniai biožidiniai:

Biožidiniai turi platų modelių pasirinkimą ir modernias technologijas, pasižymi aukšta kokybė ir žema kaina. Staliniai biožidiniai – tai originali bet kokio interjero puošmena. Tokių biožidinių elegantiška forma leidžia išryškinti bet kokios namų ar biuro vietos dekorą. Stalinių biožidinių geriausi pasirinkimai:

1. Stalinis biožidinys GALINA:

Tai yra paprastos ir šiuolaikiškos išvaizdos biožidinys, kuris pagyvins bet kokio namų interjero dekorą. Universali juoda korpuso spalva leidžia biožidinį pritaikyti prie bet kokio namų interjero. Šis biožidinio modelis yra itin universalus, todėl gali būti pastatomas tiek namo ar biuro patalpose, tiek, esant geram orui, lauke ar terasoje. Be to, kadangi biožidinys yra pastatomas, jį itin paprasta naudoti ir nereikia montuoti. O komplekte esančios stiklinės sienelės suteikia apsaugą nuo liepsnos.

2. Stalinis biožidinys NEST:

Tai yra paprastos ir šiuolaikiškos išvaizdos biožidinys, kurio kvadrato forma pagyvins bet kokio namų interjero dekorą. Universali juoda biožidinio korpuso spalva leidžia biožidinį pritaikyti prie bet kokio namų interjero. Šis biožidinio modelis yra itin universalus, todėl gali būti pastatomas tiek namo ar biuro patalpose, tiek, esant geram orui, lauke ar terasoje. Be to, kadangi biožidinys yra pastatomas, jį itin paprasta naudoti ir nereikia montuoti. O komplekte esančios stiklinės sienelės suteikia apsaugą nuo liepsnos.

3. Stalinis biožidinys TANGO:

“Tango” biožidiniai yra kelių rūšių, kurios skiriasi korpuso dydžiu ir spalva. Šis biožidinio modelis gali būti juodos arba baltos spalvos. Kadangi abi spalvos yra universalios, todėl šis modelis gali būti pritaikomas prie bet kokio namų interjero. Visi “Tango” biožidinio modeliai turi keturių pusių stiklinimą, kuris biožidinį leidžia saugiai naudoti tiek namuose, tiek lauke.

4. Stalinis biožidinys HOTEL:

Tai yra laisvai pastatomas paprastos, bet elegantiškos, formos biožidinys. Biožidinį “Hotel” galima rinktis iš juodos arba baltos spalvos. Kadangi abi spalvos yra universalios, todėl šis modelis gali būti pritaikomas prie bet kokio namų interjero. Šis biožidinio modelis yra itin universalus, todėl gali būti pastatomas tiek patalpose, tiek, esant geram orui, lauke. Jį itin paprasta naudoti ir nereikia montuoti, o komplekte esančios stiklinės sienelės suteikia apsaugą nuo liepsnos.

5. Stalinis biožidinys INDIA:

“India” – tai laisvai pastatomas paprastos, bet elegantiškos, formos biožidinys. Universali juoda korpuso spalva leidžia biožidinį pritaikyti prie bet kokio namų interjero. Šis biožidinio modelis yra itin universalus, todėl gali būti pastatomas tiek patalpose, tiek lauke, jei oro sąlygos yra palankios. Jį itin paprasta naudoti ir nereikia montuoti – užtenka pastatyti norimoje vietoje. Biožidinys “India” neturi stiklinių sienelių.