Kiek Kainuoja Pakeisti Šarvuotų Durų Spyną?

Visi esame tokie užsiėmę darbais, noro keliauti ir tyrinėti pasaulį, kad kartais pamirštame skirti reikiamą dėmesį pagrindiniam savo egzistencijos aspektui: saugumui. Tai yra mūsų namų saugumui. Namai kiekvienam iš mūsų yra pati svarbiausia vieta planetoje, todėl dalinamės jais su žmonėmis, kuriuos mylime. Tai vieta, kur atsipalaiduojame po ilgos dienos, laikome savo vertybes, tiek ekonomines, tiek sentimentalias. Technologijų dėka namai tapo biuru, kuriame dirbame siekdami savo tikslų, svajonių ir norėdami užtikrinti geresnę ateitį. Dėl šių priežasčių namai neabejotinai turi būti saugomi pačiais įvairiausiais būdais.

Šarvuotų durų spynos keitimo kaina:

Vienas patikimiausių būdų apsaugoti namus – durų spyna. Nors durų spynų yra įvairių – nuo pigiausių iki brangesnių, verta investuoti į gerą ir patikimą durų spyną, kurią esant gedimui galima pakeisti. Paprastai durų spynos keitimo kainą lemia spynos patvarumas ir kitos jos savybės. Šarvuotų durų spynos skiriasi modeliais, saugumo lygiu, mechanizmais, todėl vienas spynas pakeisti užtrunka iki 30 minučių, o kitas – daug ilgiau. Taigi, tokių spynų keitimas, kuris trunka ilgai, žinoma, kainuos brangiau, nei tų spynų, kurių keitimas užtrunka vos 20 – 30 minučių. Nesudėtingus mechanizmus turinčių spynų keitimas gali kainuoti 20 – 25 Eur, o padidinto saugumo spynų su sudėtingais užraktais keitimas kainuos ženkliai daugiau.

Kodėl verta rinktis kokybišką spyną?

  • Aukšta apsauga:

Tokios spynos sukurtos naudojant pažangiausias technologijas, kurios apsaugo nuo įsilaužimų.

  • Stiprumas:

Aukšta naudojamų medžiagų kokybė yra tvirtumo ir ilgaamžiškumo sinonimas.

  • Platus pasirinkimas:

Kokybiškos spynos turi platesnį pritaikymą, todėl gali būti naudojamos daugeliui durų. Be to, tinka bet kokiems saugumo poreikiams ir durims – nuo šarvuotų lauko durų iki medinių vidaus durų.

Veiksniai, turintys įtakos spynos keitimo išlaidoms:

  • Montavimas ir darbas:

Didžiąją spynos keitimo išlaidų dalį sudaro užmokestis meistrui už darbą. Verta paminėti, kad vieni meistrai imti mokestį tiesiog už projektą, neatsižvelgdami, kokia tai spyna. Tačiau dažniausiu atveju visgi mokestis priklauso nuo spynos tipo ir montavimo proceso sudėtingumo bei sugaišto laiko sąnaudų. Jei reikia, kad spyna būtų pakeista „po darbo valandų“ dėl avarinės situacijos, gali būti taikomi papildomi mokesčiai. Taip pat gali būti taikomas skubios pagalbos kelionės mokestis.

  • Užrakto tipas:

Ne visos spynos yra vienodos. Kuo aukštesnė saugumo klasė, tuo tvirtesnis dokas, tuo užrakto tipas yra sudėtingesnis, todėl pakeitimas gali būti daug ilgesnis. Spynos klasė yra nustatoma atsižvelgiant į jos veikimą, stiprumą, ciklo ilgį, saugumą, medžiagų įvertinimą ir apdailą.

  • Išorinės arba vidinės durų spynos:

Durų spynos keitimo kaina priklauso nuo to, ar spyna yra vidinių ar išorinių durų. Vidinių durų spynų keitimas dažniausiai yra paprastas „pasidaryk pats“ darbas, todėl galite sutaupyti. Lauko durų spynos turi būti bent 2 klasės, nes tai suteikia daugiau saugumo, todėl jų montavimas yra sudėtingesnis. Taigi, šiuo atveju jums teks samdyti meistrą ir mokėti už spynos pakeitimą.