Negirdėti Sveikinimai Gimtadienio Proga

Gimtadienis – tai laikas švęsti gyvenimo džiaugsmą ir stebinti asmenį, kuris yra svarbi jūsų gyvenimo dalis. Labai gražus gestas ką nors palinkėti brangiam žmogui jo gimtadienio proga, tačiau kartais tampa sunku rasti tobulus žodžius. Kalbant apie gimtadienio sveikinimus, dažnai girdime tas pačias senas citatas ir žinutes, tačiau yra daug sveikinimų, kurie dar nebuvo išgirsti. Gimtadienio sveikinimai yra ypatingas būdas parodyti savo meilę ir rūpestį kažkam, ką mylite ir branginate. Vieni mėgsta siųsti atvirukus ar gėles, kiti – skambinti ar siųsti el. laiškus. Čia rasite keletą sveikinimų, kuriais galite nudžiuginti savo artimus žmones.

Sveikinimai gimtadienio proga:

 1. Su gimtadieniu, mano drauge! Tikiuosi, kad šie metai atneš Tau visko, ko nusipelnei, ir dar daugiau. Labai džiaugiuosi, kad susitikome, nes jei ne, būčiau praradęs tokį tikrą draugą kaip tu. Linkiu Tau viso ko geriausio ateityje ir tikiuosi, kad Tavo svajonės išsipildys. Būk laiminga ir šypsokis!
 2. Vertinkite savo gyvenimą pagal šypsenas, o ne ašaras. Skaičiuokite savo amžių pagal draugus, o ne metus. Su gimtadieniu!
 3. Tikiuosi, kad visi Tavo gimtadienio linkėjimai ir svajonės išsipildys. Gauk viską, ko tik paprašysi! Rask viską, ko ieškosi! Tegul išsipildo viskas, ko tik nori! Su gimtadieniu!
 4. Jūsų laukia dar vieni nuotykių kupini metai. Sutikite jį švęsdami savo gimtadienį su pompastika ir puošnumu. Linkiu jums labai laimingo ir turiningo gimtadienio!
 5. Tegul džiaugsmas, kurį skleidėte praeityje, sugrįžta jums šią dieną su kaupu. Sveikinu jus su gimtadieniu!
 6. Per šį gimtadienį linkiu jums laimės ir meilės. Tegul visos jūsų svajonės virsta realybe ir sėkmė šiandien aplanko jūsų namus. Su gimtadieniu vienam mieliausių žmonių, kuriuos kada nors pažinojau.
 7. Tegul gyvenimas Tau dovanoja didžiausius gyvenimo džiaugsmus ir nesibaigiančią palaimą. Juk tu pats esi dovana žemei, todėl nusipelnei geriausio. Su gimtadieniu.
 8. Neskaičiuokite žvakių… pažiūrėkite, kaip jos skleidžia šviesą. Skaičiuokite ne metus, o gyvenimą, kurį nugyvenote. Linkiu Jums nuostabiai praleisti laiką. Su gimtadieniu.
 9. Užmiršk praeitį! Lauk ateities, nes geriausi dalykai dar tik ateis. Jūsų gimtadienis yra pirmoji kitos 365 dienų kelionės diena. Pradėk šią kelionę su naujais tikslais ir iššūkiais. Su gimtadieniu.
 10. Gimtadieniai yra nauja pradžia ir laikas siekti naujų tikslų. Eikite į priekį su pasitikėjimu ir drąsa. Jūs esate labai ypatingas žmogus. Tegul šiandiena ir visos jūsų dienos būna nuostabios! Su gimtadieniu.

Gimtadienis – tai laikas švęsti gyvenimo džiaugsmą:

 1. Būkite spindintis siūlas nuostabiame pasaulio gobelene, kad šie metai būtų geriausi. Būkite laimingas! Su gimtadieniu.
 2. Šiandien yra ta diena, kai buvote atvesti į šį pasaulį, kad būtumėte palaima ir įkvėpimas jus supantiems žmonėms! Jūs esate nuostabus žmogus! Tegul jums bus suteikta daugiau gimtadienių, kad išpildytumėte visas savo svajones! Su gimtadieniu.
 3. Su gimtadieniu! Tegul jūsų „Facebook“ siena būna užpildyta žinutėmis iš žmonių, su kuriais niekada nekalbate.
 4. Tu šiandien vyresnis nei vakar, bet jaunesnis nei rytoj. Su gimtadieniu!
 5. Pamiršk praeitį, tu negali jos pakeisti. Pamiršk ateitį, tu negali jos numatyti. Ir pamiršk apie dabartį, o tiesiog mėgaukis gyvenimu. Su gimtadieniu!
 6. Laimingo gimtadienio vienam iš nedaugelio žmonių, kurių gimtadienį prisimenu be Facebook priminimo. Su gimtadieniu!
 7. Žinai, tu neatrodai toks senas. Bet tu taip pat nebeatrodai ir toks jaunas. Laimingo gimtadienio tam, kuris yra protingas, nuostabus, linksmas ir labai primena mane patį… Su gimtadieniu!
 8. Neliūdėk, kad sensti! Mūsų amžius – tai tik metų, kuriais pasaulis mumis džiaugiasi, skaičius! Būk visada laimingas ir džiaukis gyvenimu. Su gimtadieniu!
 9. Senstant nutinka trys dalykai. Pirma, tavo atmintis dingsta, o kitų dviejų neprisimenu. Laimingo gimtadienio tam, kuris amžinai jaunas!
 10. Esi jaunas tik vieną kartą, bet gali būti nesubrendęs visą gyvenimą. Su gimtadieniu!

Gimtadienio sveikinimai yra ypatingas būdas parodyti savo meilę:

 1. Per tavo gimtadienį galvojau padovanoti tau pačią mieliausią dovaną pasaulyje. Bet tada supratau, kad tai neįmanoma, nes tu pats esi pati mieliausia dovana pasaulyje. Su gimtadieniu!
 2. Tiesiog norėjau būti pirmasis, kuris pasveikins jus su gimtadieniu, kad galėčiau jaustis pranašesnis už kitus. Taigi, su gimtadieniu!
 3. Sveikinu su gimtadieniu! Šiandien esi dar labiau patyręs nei buvai vakar. Nesu tikras, ko išmokote šiais metais, bet kiekviena patirtis paverčia mus tokiais žmonėmis, kokie esame šiandien. Su gimtadieniu!
 4. Linkiu jums dienos, kupinos laimės, ir metų, kupinų džiaugsmo. Su gimtadieniu!
 5. Siunčiu jums šypsenas kiekvieną jūsų ypatingos dienos akimirką… Gražaus laiko ir su gimtadieniu!
 6. Tikimės, kad jūsų ypatinga diena atneš jums viską, ko geidžia jūsų širdis! Linkime jums dienos, kupinos malonių staigmenų! Su gimtadieniu!
 7. Gimtadienio proga linkime, kad tai, ko labiausiai trokštate gyvenime, ateitų taip, kaip įsivaizdavote, ar dar geriau. Su gimtadieniu!
 8. Šią nuostabią dieną linkiu jums geriausio, ką tik gali pasiūlyti gyvenimas! Su gimtadieniu!
 9. Galbūt nesu šalia tavęs ir negaliu būti tavo ypatingą dieną su tavimi, bet noriu, kad žinotum, jog galvoju apie tave ir linkiu tau nuostabaus gimtadienio. Su gimtadieniu!
 10. Prieš daug metų šią dieną Dievas nusprendė pasiųsti į žemę angelą. Angelas turėjo paliesti visų gyvenimus ir taip atsitiko! Su gimtadieniu mano mielas angele!