Jautrūs Žodžiai Močiutei Gimtadienio Proga

Močiutė – vienas iš svarbiausių žmonių kiekvieno iš mūsų gyvenime. Nesvarbu, kokia proga artėtų, jūsų močiutė nusipelno tik paties geriausio. Net jei močiutė sako, kad vienintelis dalykas, kurio ji nori per savo gimtadienį, yra kokybiškas laikas, praleistas su šeima, tačiau visi žinome, kad ji tikisi ir mielų sveikinimų. Taigi, nudžiuginkite savo močiutę miela ranka rašyta atvirute ir praskaidrinkite jos dieną. Tokiu būdu parodysite močiutei, kokia ji svarbi jūsų gyvenime. Taigi, išsirinkite jums patinkantį sveikinimą ir nudžiuginkite savo mylimą močiutę.

Gimtadienio sveikinimai močiutei:

 • Miela močiute, su gimtadieniu! Kiekviena Tavo man papasakota istorija buvo lyg gyvenimo pamoka man. Tu padėjai man užaugti ir tapti geru ir maloniu žmogumi. Tokiu, kokia esi Tu. Ačiū Tau už viską, ko mane išmokei, močiute! Laimingo gimtadienio!
 • Mylima močiute, sveikinu su gimtadieniu! Kiekviena diena, kurią praleidome kartu, buvo unikali. Jūs perdavėte man visą savo patirtį ir padėjote man tapti geresniu žmogumi. Su gimtadieniu, geriausia močiute.
 • Brangi močiute, tikiuosi, kad turite nuostabų gimtadienį! Esu labai dėkinga [-s], kad turiu Jus savo gyvenime. Jūs esate toks ypatingas žmogus ir aš Jus labai myliu. Tikiuosi, kad Jums patiks ši diena ir gausite visas dovanas, kurių norėjote. Su gimtadieniu, močiute!
 • Miela močiute, labai džiaugiuosi, kad gimei ir galiu su tavimi švęsti tavo gimtadienį. Tu esi ne tik vienas geriausių žmonių, kuriuos pažįstu, bet ir esu Tau skolinga [-s] už savo egzistavimą! Tikiuosi, kad dar daug gimtadienių kartu švęsime. Su gimtadieniu!
 • Mano miela močiute, su gimtadieniu! Tikiuosi, kad Tau ši diena bus puiki. Visi Tave mylime ir dieviname. Tu esi mano visų laikų mėgstamiausia močiutė. Tikiuosi, kad Tau patiks mano atvirukas ir kad Tavo diena bus dar geresnė nei jau yra!
 • Miela močiute, tikiuosi, kad turite nuostabų gimtadienį! Puiku, kad galime švęsti dar vienus jūsų gyvenimo metus. Jūs esate labai ypatinga moteris, ir man labai malonu Jus pažinti. Niekas neverčia manęs juoktis taip, kaip Jūs. Linkiu nuostabios dienos nuostabiai močiutei! Su gimtadieniu! Šilti apkabinimai!

Močiutė – brangus žmogus mūsų gyvenime:

 • Mano brangi močiute, praėjo dar vieni Tavo gyvenimo metai. Su gimtadieniu! Atrodai kaip niekad nuostabiai ir esu tikra [-s], kad greitai vėl atrodysi kaip paauglė 🙂 Jei tik gyventume arčiau, galėčiau tai pamatyti savo akimis! Šiaip smagu svajoti! Su gimtadieniu! Mylėsiu visada!
 • Brangi močiute, tikiuosi, kad turite nuostabų gimtadienį. Tu esi pati geriausia močiutė ir tikiuosi, kad Tavo diena bus tokia pat ypatinga, kaip ir tu. Pasauliui reikia daugiau tokių žmonių kaip Tu. Turėtum didžiuotis visais savo pasiekimais, nes mes Tavimi didžiuojamės. Jūs gyvenote visavertį gyvenimą ir aš džiaugiuosi, kad esu jo dalis. Linksmo gimtadienio!
 • Miela senele, su gimtadieniu! Noriu, kad žinotum, jog Tu man reiški visą pasaulį ir aš taip džiaugiuosi, kad esi mano močiutė. Tavo drąsa mane įkvėpdavo visada, kiek tik prisimenu. Tikiuosi, kad Tavo diena bus tokia pat ypatinga, kokia esi Tu. Aš tave labai myliu! Su gimtadieniu!
 • Brangi močiute, tai Tavo gimtadienis! Išeik ir padaryk ką nors gražaus sau. Tu nusipelnei visko kas geriausia, nes per tuos metus daug padarei dėl šeimos. Tu esi nuostabi močiutė, todėl aš tave labai branginu. Linkiu fantastiškų ateinančių metų. Su gimtadieniu!
 • Gerbiama močiute, su gimtadieniu! Labai džiaugiuosi, kad pasimatysime šiais metais. Per tuos metus tu mane tiek daug išmokei ir tiek daug apie save pasidalinai. Mūsų šeima nebūtų tokia, kokia yra be jūsų išminties, energijos ir vadovavimo. Tikiuosi, kad jūsų didžioji diena bus kupina meilės! Laimingo gimtadienio!
 • Mylima močiute, Tu esi ne tik vienas iš mano mėgstamiausių žmonių, bet ir vienas iš svarbiausių man. Nežinau, kaip būčiau išgyvenęs visus sunkius laikus be tavęs! Žinok, kad esi be galo dėkingas Tau už tai. Tikiuosi, kad šią dieną būsi pati laimingiausia pasaulyje. Sveikinu su gimtadieniu!