Kaip Užsidirbti Pinigų Paaugliui?

Ar esate paauglys, norintis užsidirbti pinigų, bet nežinote, nuo ko pradėti? Nuo darbo iš namų iki stažuočių ar apmokamų praktikų – yra daugybė būdų, kaip pradėti uždirbti pinigus dar paauglystėje. Jei ketinate kreiptis dėl darbo, įsitikinkite, kad turite gyvenimo aprašymą, motyvacinį laišką ir esate pasiruošę darbo pokalbiams. Jei pavyks įsidarbinti, apsvarstykite galimybę sudaryti savo finansinės ateities planą, pvz., taupyti pinigus arba juos investuoti. Kadangi yra daugybė darbų, kuriuos gali dirbti paaugliai, geriausia renkantis atsižvelgti į savo galimybes, patirtį ir pomėgius.

Kaip užsidirbti pinigų, kai esi paauglys:

  • Darbas per atostogas ar vasarą paaugliams:

Darbas atostogoms ar vasarai puikiai tiks paaugliui, norinčiam įgyti reikšmingos patirties per trumpą laiką. Jei per mokslo metus neturite pakankamai laiko dirbti, jums gali tikti sezoninis arba vasaros darbas. Kai kurie pavyzdžiai apima tapimą gelbėtoju, uogų rinkimą per vasaros atostogas ar sniego kasimą per žiemos atostogas. Vasaros darbai yra puikus būdas užsiimti veikla, kai baigiasi mokykla, be to, jie suteiks jums supratimo apie įvairias pramonės šakas, kuriose dirba daugelis suaugusiųjų.

  • Darbas nepilną darbo dieną paaugliams:

Darbas ne visą darbo dieną gali būti puikus būdas užsidirbti papildomų pinigų net tada, kai mokaisi mokykloje. Jei turite laiko padirbėti po porą valandų kiekvieną dieną po pamokų ar savaitgaliais, būsite nustebinti, kiek laikui bėgant gali susikaupti pinigų. Vienas iš darbo ne visą darbo dieną pavyzdžių – darbas kasininke (-u) ledų, kavos ir pan. kioskelyje po pamokų arba savaitgaliais.

  • Stažuotės ir apmokamos praktikos paaugliams:

Stažuotės ir apmokamos praktikos yra skirtos kaip mokomoji patirtis studentams. Nors kai kurios yra neapmokamos, daugelis stažuočių ir praktikų šiandien suteikia stipendijas ar net minimalų valandinį atlyginimą. Stažuotė ir praktika padeda įgyti vertingos darbo patirties ir gali padėti supažindinti jus su potencialiu darbdaviu ar ateities karjera. Pagalvokite apie socialinių tinklų stažuotojo galimybę technologijų įmonėje.

Būdai, kaip užsidirbti pinigų paauglystėje:

1. Darbas bakalėjos parduotuvėje ar prekybos centre:

Maisto prekių parduotuvės paprastai samdo kasininkus ir pardavėjus ištisus metus. Atlikdami tokį darbą kaip šis, galite įgyti vertingos klientų aptarnavimo patirties.

2. Darbas kavos, kokteilių ar sulčių parduotuvėje:

Kavos, kokteilių ar sulčių parduotuvės reguliariai samdo darbuotojus, kurie padėtų pagaminti ir patiekti gėrimus.

3. Darbas drabužių parduotuvėje:

Jei jums patinka pirkti drabužius, apsvarstykite galimybę būti drabužių parduotuvės darbuotoju. Darbuotojai paprastai gauna specialias nuolaidas kaip privilegiją.

4. Parduokite drabužius arba nenaudojamus daiktus naudodami nemokamas programėles:

Senos elektronikos ar nereikalingų daiktų pardavimas gali padėti uždirbti keletą papildomų eurų. Yra daug nemokamų programų, kuriose galite nemokamai parduoti savo prekes. Esant galimoms pristatymo galimybėms, jums net nereikia išeiti iš namų.

5. Atlikite apklausas internete:

Norite nuotolinio darbo, kurį galėtumėte atlikti sėdėdami patogiai savo namuose? Apklausos yra puikus būdas dirbti iš bet kurios vietos. Apklausų atlikimas yra tik viena iš daugelio galimybių, su kuria galite pradėti. Tačiau, užuot gavę grynųjų, svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad daugelis apklausų svetainių jums sumokės dovanų kortelėmis.

6. Dirbkite sporto treneriu pradedantiesiems:

Jei esate kokios nors sporto šakos entuziastas ar patys treniruojatės profesionaliai, galite tapti treneriu pradedantiesiems.

7. Darbas trenerio asistentu:

Jei sportas jums nesvetimas – puiki alternatyva galėtų būti trenerio asistentas. Galite mokyti mažesnius vaikus perduoti tobulą padavimą ar taikliai spardyti futbolo kamuolį.

8. Darbas vasaros stovyklos konsultantu:

Daugelyje vasaros stovyklų paaugliai padeda prižiūrėti mažesnius vaikus ir su jais atlikti įvairias užduotis.

9. Tapkite korepetitoriumi:

Jei jums puikiai sekasi koks nors dėstomas dalykas mokykloje, galite jo mokyti mažesnių klasių vaikus. Tokiu būdu ne tik padėsite kitiems vaikams lengviau suprasti nesuprantamus dalykus, bet ir užsidirbsite šiek tiek pinigų.

10. Pradėkite vedžioti šunis:

Dauguma suaugusiųjų neturi nei laisvų dienų, nei laisvų vasarų, o daugeliui jų reikia padėti prižiūrėti augintinius dienos metu. Jei esate šunų mylėtojas, apsvarstykite galimybę pasiūlyti šunų vedžiojimo paslaugas savo kaimynams.