Naudotos Lauko Durys Su Stakta: Kur Galima įsigyti?

Svarstant būsto atnaujinimo ar statybos klausimus, vienas iš svarbiausių aspektų yra durys. Juk tai ne tik namų saugumo garantas, bet ir estetinė dalis, pirmasis akcentas, į kurį atkreipiamas dėmesys įžengiant į namus. Šiame straipsnyje aptarsime, kodėl naudotos lauko durys su stakta gali būti itin protingas ir aplinką bei piniginę tausojantis pasirinkimas. Nevengiant naujausios informacijos ir esmės supratimo, pabrėžiame, kad iš antrų rankų įsigyjamos durys, kainuojančios nuo kelių šimtų iki poros tūkstančių eurų priklausomai nuo būklės ir medžiagos, gali būti lygiai tokios pat funkcionalios ir patrauklios kaip naujos. Vis dėlto, šis pasirinkimas įpareigoja būsimą pirkėją būti itin atidžiam: svarbu žinoti, kur rasti kokybiškas duris, kaip atpažinti gerą prekę ir kokius niuansus verta įvertinti prieš priimant galutinį sprendimą. Čia pateiksime esminių patarimų gidas, padėsiantis sutaupyti ne tik jūsų laiką, bet ir finansus, bei prisidėsiantis prie tvaraus vartojimo.

Ką reikia žinoti prieš perkant naudotas lauko duris

Ieškant būdų sutaupyti, įsigyjant lauko duris, dažnai svarstoma galimybė pirkti naudotą variantą. Tačiau norint, kad naudotos durys tarnautų ilgai ir kokybiškai, svarbu žinoti keletą esminių dalykų prieš priimant sprendimą.

Durų būklės patikrinimas

Pirmiausia turite atidžiai įvertinti durų būklę. Patikrinkite, ar nėra matomų pažeidimų: įbrėžimų, įdūmų ar skilimų. Jie gali ne tik bloginti išvaizdą, bet ir sumažinti durų funkcionalumą bei saugumą. Be to, svarbu patikrinti, ar durų vyriai yra sveiki ir veikiantys – jie turi užtikrinti lengvą durų atidarymą ir uždarymą.

Izoliacinės medžiagos ypatybės

Svarbu įvertinti ir durų izoliacines savybes. Pasitikrinkite, ar tarp durų ir stakto nėra didelių tarpų. Jei durys prastai sandarina, tai reikš, kad per jas gali prasiskverbti šaltis ar drėgmė. Paklauskite pardavėjo apie durų medžiagų ypatybes – pavyzdžiui, ar jos tinkamai izoliuoja šilumą ir ar duos Jums norimą šilumos ir garso izoliaciją.

Matmenys ir staktos būklė

Prieš perkant naudotas lauko duris, būtina išmatuoti ir įsitikinti, kad jų matmenys atitinka Jūsų namų angos išmatavimus. Tai yra vienas svarbiausių žingsnių, kadangi netinkamo dydžio durys bus sunkiai ar neįmanoma sumontuoti. Taip pat svarbu įvertinti staktos būklę, nes sugadinta ar iškrypusi stakta gali lemti naujų problemų atsiradimą po durų įrengimo.

Kainos įvertinimas

Kalbant apie kainas, naudotų lauko durų kaina gali labai skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių: medžiagos, būklės, amžiaus ir gamintojo. Bendrai, naudotų durų kainos svyruoja; tačiau tikslios kainos sužinoti be konkretaus pardavėjo pasiūlymo yra sunku. Vis dėlto, įprastai naudotos durys turėtų kainuoti ženkliai mažiau nei naujos, tačiau vis tiek rekomenduojama palyginti kainas su naujų durų kainomis. Taip pat galite pasikonsultuoti su statybos ekspertais arba ieškoti atsiliepimų internete, kad gautumėte geriausią kainos ir kokybės santykį.

 • Atidžiai patikrinkite durų būklę.
 • Įsitikinkite, kad durų matmenys atitinka Jūsų namų angos išmatavimus.
 • Įvertinkite staktos būklę ir durų izoliacines savybes.
 • Palyginkite galimus kainų pasiūlymus su naujų durų kainomis.

Kur įsigyti naudotas lauko duris su stakta

Naudotos lauko durys su stakta – tai ekonomiškas ir aplinką tausojantis pasirinkimas tiems, kurie nori atnaujinti savo būstą ar statomą objektą. Kiekvienas, ieškantis naudotų durų, turėtų žinoti keletą vietų, kur galima rasti kokybiškų durų už prieinamą kainą.

Statybinių medžiagų perdirbimo centrai

Statybinių medžiagų perdirbimo centruose galima rasti įvairaus dydžio ir dizaino naudotas lauko duris su stakta. Šiose vietose surinkti daiktai yra skirti antriniam naudojimui, taigi, jos ne tik padeda sutaupyti pinigų, bet ir saugoti aplinką. Kainos gali svyruoti atsižvelgiant į durų būklę ir medžiagas, tačiau dažniausiai jos yra žymiai mažesnės nei naujų durų.

Naudotų statybinių medžiagų parduotuvės

Specializuotos naudotų statybinių medžiagų parduotuvės siūlo platų naudotų durų asortimentą. Tokiose parduotuvėse patogu apsilankyti asmeniškai, nes galima iškart pamatyti įvairias durų galimybes ir pasirinkti tinkamiausią variantą. Parduotuvių darbuotojai gali suteikti patarimų, kaip dorotis su naudotomis durimis ir kaip jas tinkamai įmontuoti.

Internetinės platformos ir skelbimų lentos

Internetinės prekybos platformos bei skelbimų lentos internete yra dar vienas efektyvus būdas rasti naudotas lauko duris su stakta. Populiarios internetinės parduotuvės, tokios kaip eBay ar mūsų šalyje gerai žinoma „Skelbiu.lt“, nuolat atnaujina savo prekių asortimentą, tad čia galima rasti daug įvairių pasiūlymų. Pirkdami internetu visada atkreipkite dėmesį į pardavėjo atsiliepimus ir nepamirškite klausti svarbių klausimų apie durų būklę.

Socialiniai tinklai

Socialinių tinklų grupės ir paskyros, kurios orientuotos į statybas ir interjero elementų keitimą, taip pat gali būti naudingos ieškant naudotų lauko durų. Facebook marketplace ar „Instagram“ parduotuvių skiltys gali turėti įdomių pasiūlymų. Be to, socialiniuose tinkluose nesunkiai galima susisiekti su pardavėjais ir aptarti detales.

Turgavietės ir antikvariniai daiktai

Kartais reti ir unikalūs lauko durų modeliai su stakta gali būti randami turgavietėse ar antikvariniuose daiktų parduotuvėse. Tai yra geras variantas tiems, kurie ieško autentiškų ar senovinių durų, kurios suteikia namams išskirtinį charakterį.

Nors tikslių naudotų durų su stakta kainų nurodyti sudėtinga, nes jos svyruoja priklausomai nuo prekės būklės, gamybos medžiagų ir amžiaus, galima sakyti, jog kainos dažniausiai yra žemesnės nei naujų durų. Pirkėjui svarbu atidžiai įvertinti durų būklę ir įsitikinti, kad jos atitinka visus reikiamus standartus. Taip pat verta prisiminti, kad galimos papildomos išlaidos, susijusios su durų transportavimu ar montavimu.

Kaip elgtis perkant naudotas duris per internetą

Naudotų durų įsigijimas per internetą gali būti išmintingas pasirinkimas, ypač jei norite sutaupyti pinigų ar ieškote ypatingo, jau nebegaminamo modelio. Vis dėlto pirkimo procesas reikalauja atsargumo ir atidumo, norint išvengti galimų nusivylimų. Šiame straipsnyje pateiksime praktiškus patarimus, kaip saugiai pirkti naudotas duris internetu.

Žinios apie pardavėją

Pirmoji saugaus pirkimo internete taisyklė – kruopščiai ištirti pardavėją. Patikrinkite pardavėjo atsiliepimus ir įvertinimus, jei perkate iš internetinių aukcionų ar skelbimų platformų. Pabandykite rasti informacijos ar kitų pirkėjų komentarų apie jo patikimumą. Prieš pirkdami, nebijoje užduoti pardavėjui klausimų susijusių su durų istorija, priežastimis, kodėl jos parduodamos, ir kitais jus dominančiais aspektais.

Prekės būklės įvertinimas

 • Susidomėkite, ar parduodamos durys turi defektų, įbrėžimų ar kitų pažeidimų, kurių negalima pamatyti pateiktuose nuotraukose.
 • Paprašykite pardavėjo atsiųsti daugiau nuotraukų, taip pat iš arti užfiksuotų detalių, kad galėtumėte geriau įvertinti prekės būklę.
 • Jeigu įmanoma, aptarkite galimybę prekę apžiūrėti asmeniškai prieš atliekant mokėjimą. Tai gali būti geriausias būdas pasitikrinti prekės kokybę.

Saugus mokėjimas

Perkant internetu ypač svarbu pasirinkti saugų mokėjimo būdą. Jei mokate prieš išsiunčiant prekę, naudokitės žinomomis elektroninio mokėjimo paslaugomis, kurios suteikia pirkėjo apsaugą. Venkite banko pavedimų į asmenines sąskaitas ar grynųjų pinigų siuntimo, ypač jei pardavėjas yra naujas ir neturi įvertinimų. Jeigu pirkimo suma yra didelė, apsvarstykite galimybę sumokėti per saugų sandorio tarpininkavimo servisą arba sudaryti raštišką sutartį.

Galimybė peržiūrėti duris prieš pirkimą

Kai kuriose situacijose galima susitarti dėl durų peržiūrėjimo prieš pirkimą. Tai gali būti ypač svarbu, jei durys yra brangesnis ar retesnis elementas, kadangi realus įvertinimas gali padėti išvengti netikslumų tarp advertsimo nuotraukų ir tikrosios prekės būklės. Pasistenkite susitarti su pardavėju, kad susitiktumėte saugioje viešoje vietoje arba, jei durys yra didelio dydžio ir sunkios, galbūt jums patogioje vietoje ar namuose.

Pirkdami naudotas duris internetu, turėkite galvoje, kad kainos gali svyruoti priklausomai nuo durų būklės, amžiaus, gamintojo ir kitų faktorių. Visuomet verta suderinti tinkamą kainą atsižvelgiant į visus aspektus, tačiau vengti labai žemų, neįtikimų pasiūlymų, kurie gali signalizuoti apie galimas problemas. Pirkimo procesas yra dialogas tarp pirkėjo ir pardavėjo, todėl svarbu išlaikyti atvirumą ir taisykles, kurios apsaugotų abiejų šalių interesus.

Kaip pasirinkti tinkamą pardavėją

Kuomet mes ieškome pardavėjo, turime užtikrinti, kad jis būtų patikimas ir jo teikiamos prekės ar paslaugos atitiktų mūsų lūkesčius. Tam reikia atkreipti dėmesį į keletą svarbių kriterijų, padėsiančių išsirinkti geriausią galimą variantą.

Reputacijos reikšmė

Pirmas žingsnis renkantis pardavėją – įvertinti jo reputaciją. Gerą šio rodiklio įsivaizdavimą galime susidaryti skaitydami kitų pirkėjų atsiliepimus ir rekomendacijas. Interneto erdvėje, šiais laikais, informacijos gausa leidžia sužinoti, ką apie įmonę mano tie, kurie jau yra su ja susidūrę. Tokia informacija yra ypač vertinga, nes ji atspindi realią įmonės veiklą ir klientų patirtį.

Ankstesnių klientų atsiliepimai

Detalesnė informacija galima rasti specializuotuose puslapiuose, kur pirkėjai palieka atsiliepimus, įvertinimus ar skundus. Čia svarbu atkreipti dėmesį ne tik į teigiamus, bet ir į neigiamus atsiliepimus. Kartais pardavėjo reakcija į kritiką ir problemų sprendimo būdai gali atskleisti daugiau nei dešimtys teigiamų komentarų. Pastaraisiais metais atsirado daugybė platformų, leidžiančių atlikinėti tokią analizę, todėl verta pasinaudoti šia galimybe.

Verslo teisėtumas

Ne mažiau svarbu yra įsitikinti pardavėjo verslo teisėtumu. Tai galima patikrinti susipažinus su įmonės registracijos dokumentais, licencijomis ar sertifikatais, priklausomai nuo veiklos srities. Be to, verta patikrinti, ar įmonė laiku sumoka mokesčius ir ar nėra įtraukta į juodąjį sąrašą. Visą šią informaciją galima rasti viešuose registruose arba pasitelkus profesionalius verslo informacijos tiekėjus.

 • Renkantis pardavėją, itin svarbu atkreipti dėmesį į jo reputaciją, kurios įvaizdį padeda susidaryti ankstesnių klientų atsiliepimai.
 • Būtina įvertinti pardavėjo verslo teisėtumą ir tai, kaip jis laikosi nustatytų teisinių reikalavimų.

Visa tai suteiks mums aiškesnį vaizdą, su kokia įmone turime reikalą, ir padės pasirinkti tinkamiausią pardavėją, kuris atitiktų mūsų reikalavimus ir lūkesčius.

Pirkimo procesas žingsnis po žingsniu

Kiekvienas pirkimo procesas yra svarbus vartotojo sprendimas, kuris galiausiai lemia patirtį su gaminio ar paslaugos tiekėju. Žemiau aprašome, kaip nuosekliai vyksta tipiškas pirkimo procesas, pradedant nuo pirmųjų žingsnių ir baigiant prekės pristatymu į namus.

Pirmasis susisiekimas su pardavėju

Pirmuoju žingsniu būtina atlikti paiešką ir atrasti tinkamą pardavėją. Tai gali būti atliekama naudojant internetines prekybos platformas, apsilankant fiziniuose parduotuvių tinkluose arba rekomendacijomis. Pirmasis kontaktas su pardavėju paprastai vyksta internetu ar telefonu, kurio metu gauta informacija padeda apsispręsti dėl tolesnių veiksmų.

Prekės apžiūra

Prekės apžiūra yra žingsnis, kai pirkėjas susitinka su pardavėju ar atvyksta į parduotuvę ir tiesiogiai apžiūri prekę. Susidarius klausimų, svarbu kreiptis į pardavėją, kuris gali suteikti profesionalią konsultaciją ir atsakyti į rūpimus klausimus.

Durų išmatavimas ir sandorio sudarymo paruošimas

Jei pirkimo objektas yra durys, svarbu atidžiai išmatuoti reikiamus matmenis: plotį, aukštį ir gylį. Neteisingai išmatavus, gali kilti sunkumų sumontuojant duris. Tai yra būtinas žingsnis prieš sudarant pirkimo-pardavimo sutartį.

Sandorio sudarymas

Pasiruošus pirkimui, toliau sekantis etapas yra sandorio sudarymas. Šiuo metu būtina atidžiai perskaityti visus pirkimo sąlygus ir sutartį, įsitikinti garantijų terminais bei galimomis grąžinimo sąlygomis. Įprasta, kad šiuo metu taip pat apsprendžiami mokėjimo detalės.

Transportavimo organizavimas

Priklausomai nuo sandorio sąlygų, pirkėjas gali turėti atsakomybę už prekės transportavimą. Dažnai pardavėjai siūlo pristatymo paslaugas, bet visada verta apsvarstyti ir kitas galimybes. Svarbu užsitikrinti, kad transportavimo procesas būtų sklandus ir prekė nepažeista.

Pirkimo sąlygų užtikrinimas ir kainos derinimas

Pirkėjas turėtų įsitikinti, kad sutartyje nustatytos sąlygos yra jam palankios ir atitinka lūkesčius. Kainos derėjimasis yra normali praktika, ypač kai yra įsigyjamas didesnis kiekis arba brangesnė prekė. Pirkėjai gali tirti rinkos kainas ir remiantis jomis derėtis dėl sumažinimo ar papildomų privalumų.

 • Pirmasis susisiekimas su pardavėju ir informacijos išsiaiškinimas
 • Prekės, pvz., durų, apžiūra ir išmatavimų atlikimas
 • Atidus sandorio sąlygų ir sutarčių perskaitymas
 • Transportavimo organizavimas ir galimas derėjimasis
 • Kainos derinimas, remiantis rinkos tyrimais ir asmeniniais lūkesčiais

Kadangi tikslios kainos gali labai skirtis, rekomenduojame pirkėjams atlikti rinkos analizę ir gauti kelis pasiūlymus prieš įsipareigojant, kad būtų užtikrintos geriausios įmanomos sąlygos.

Montavimas ir naudojimas: naudotų durų atgaivinimas

Naudotos durys – tai ne tik ekonomiškas, bet ir ekologiją tausojantis pasirinkimas. Tačiau svarbu suprasti, kad jų montavimas ir priežiūra gali šiek tiek skirtis nuo naujų durų įrengimo. Toliau pateiksime Jums naudingos informacijos apie tai, kaip sėkmingai sumontuoti naudotas duris ir kaip jas tinkamai eksploatuoti, kad tarnautų ilgai ir kokybiškai.

Kaip pasiruošti durų montavimui?

Prieš pradėdami darbą su naudotomis durimis, patikrinkite, ar jos yra pilnos komplektacijos: ar yra visas būtinas furnitūras, vyriai, rankenos. Jei kažko trūksta, įsigykite reikiamus priedus. Taip pat įvertinkite durų būklę: ar nėra sugadintų dalių, ar durys gerai atidaro ir užsidaro, ar nėra matomų pažeidimų ant durų paviršiaus. Jei reikia, pataisykite defektus arba apdailos trūkumus.

Montavimo proceso žingsniai

 • Matavimas: Išmatuokite angą, kurioje bus įrengiamos durys, ir patikrinkite, ar naudotos durys atitinka matmenis. Jei reikia, priderinkite jų dydį.
 • Vieta vyriams: Patikrinkite, ar vyrių vietos atitinka tiek durų, tiek angos vyrių vietas. Jei ne, pakeiskite vyrių padėtį.
 • Furnitūros montavimas: Įsitikinkite, kad visos furnitūros detalės yra pritvirtintos prie durų.
 • Patikra: Dar kartą patikrinkite, ar durys gerai atsidaro ir užsidaro, ar taisyklingai įeina į angą, ir ar nėra spragų tarp durų krašto ir angos.

Priemonės ir medžiagos

Prieš pradedant montavimo darbus, paruoškite visus reikalingus įrankius ir medžiagas: matavimo juostą, pieštuką, grąžtą, atsuktuvus, lygį ir, jei reikia, priedus durų apdailai ar korekcijai.

Ką daryti, jei abejojate savo sugebėjimais?

Jeigu manote, kad neturite pakankamai patirties ar įgūdžių, geriausias sprendimas būtų kreiptis į profesionalius durų montuotojus. Profesionalų paslaugos kainuoja skirtingai, priklausomai nuo regiono ir konkretaus darbo sudėtingumo. Nors sunku nurodyti tikslią sumą, jos dažnai svyruoja nuo kelių dešimčių iki kelių šimtų eurų. Tarkime, paprasto durų montavimo kaina gali svyruoti nuo 50 iki 150 eurų, o sudėtingesni užsakymai brangesni. Rinkos kainas geriausiai sužinosite pasiteiravę kelių įmonių ir palyginę jų siūlomas sąlygas bei kainas.

Durų priežiūra ir eksploatacija

Naudotos durys, kaip ir bet koks kitas naudotas daiktas, reikalauja šiek tiek daugiau dėmesio ir priežiūros. Visada įsitikinkite, kad visi montavimo elementai yra tvirtinami tinkamai ir patikimai. Reguliariai patikrinkite durų būklę, tepkite vyrius ir, jei reikia, reguliuokite jų padėtį. Atkreipkite dėmesį į aplinkos veiksnius: saugokite duris nuo tiesioginių saulės spindulių, didelios drėgmės, jei jos nėra pritaikytos tokiai eksploatacijai.

Sekdami šiais patarimais ir gerai prižiūrėdami duris, jūs užtikrinsite, jog naudotos durys ne tik gražiai atrodys, bet ir tarnaus ilgai bei patikimai. Svarbu nepamiršti, kad rūpestingas požiūris į daiktų priežiūrą ir reguliari techninė apžiūra gali žymiai prailginti daiktų tarnavimo laiką ir sutaupyti pinigų ilgalaikėje perspektyvoje.

Lauko durys su stakta: kaip išsirinkti?

Kiekvienam namui lauko durys atlieka svarbų vaidmenį tiek estetiškai, tiek funkcionaliai. Jos ne tik saugo mūsų namus nuo nepageidaujamų svečių, bet ir padeda išlaikyti šilumą bei suteikia namams baigtinę išvaizdą. Tačiau naujų durų įsigijimas gali būti gana brangus, todėl daugelis žmonių apsvarsto naudotų lauko durų su stakta įsigijimo galimybę. Kaip išsirinkti kokybiškas naudotas duris ir ką būtina žinoti prieš perkant?

Būklė ir matmenys

Pirmas ir svarbiausias aspektas, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį, yra durų būklė. Naudotos durys turi būti be aiškių deformacijų, įskilimų ar kitų defektų, kurie gali įtakoti jų funkcionalumą. Tinkamai prižiūrėtos ir kokybiškos naudotos durys gali tarnauti dar ilgai. Be to, reikia tiksliai išmatuoti esamus durų angos matmenis, kad naujos, iš tiesų naudotos, lauko durys su stakta tiktų be papildomo įrangos keitimo.

Izoliacinės savybės

Durys ne tik atskiria mus nuo išorės, jos taip pat turi užtikrinti tinkamą šilumos ir garso izoliaciją. Vertinant naudotas duris, svarbu pasidomėti medžiagos, iš kurios jos pagamintos, savybėmis, ir įsitikinti, kad durų užpildai yra nepažeisti. Dažnam pirkėjui gali kilti klausimų, kaip patikrinti šias savybes, todėl gali būti naudinga pasikonsultuoti su specialistais ar atlikti durų patikrinimą drauge su jais.

Designas ir estetika

Naudotos lauko durys su stakta taip pat turėtų atitikti namo dizainą. Rinkdamiesi duris, verta atsižvelgti ne tik į spalvą ar stiliaus derinimą, bet ir į tai, ar durų išvaizda derės prie pastato išorės. Estetika neturi būti pirmas kriterijus, bet tikrai nėra paskutinis, ypač jei siekiame, kad namas atrodytų jaukiai ir kviečiančiai.

Kainos klausimas

Kalbant apie kainas, naudotų lauko durų su stakta kaina gali labai skirtis priklausomai nuo jų būklės, medžiagos, dizaino ir gamintojo. Tai yra labai individualus klausimas ir tikslaus kainų nustatymo be konkretaus durų modelio yra įmanoma, bet sudėtinga. Paprastai, rinkos tendencija yra tokia, kad naudotos durys kainuoja ženkliai mažiau už naujas, tačiau kokybei išlikti aukštos klasės, reikia kruopščiai išnagrinėti parduodamą prekę.

Perkant naudotas duris stokotė nedarykite greitų ir nesvarstytų sprendimų. Verta imtis visų reikiamų patikros veiksmų, kad ateityje nereikėtų permokėti už remontus ar netikėtus atnaujinimus. Atsakingas požiūris į pirkimą yra raktas į sėkmingą ir patenkinamą prekės panaudojimą.